Zdjęcia naszego odrestaurowanego ołtarza

Witamy wszystkich na naszej nowej stronie internetowej poświęconej Rzymskokatolickiej Parafii pw. św. Wawrzyńca w Dziwiszowie. Będziecie mogli tutaj przeczytać wszystko na temat naszej parafii i spraw związanych z naszą wsią malowniczo położoną u podnóża Łysej Góry.

Od 10 lipca nasza parafia ma nowego proboszcza. Jest nik ks. Tomasz Tytera. Decyzją biskupa zostały połączone parafia Czernica i Dziwiszów. Na mocy Dekretu Biskupa Legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego ks. Tomasz Tytera, obecny proboszcz Parafii Świętego Michała Archanioła w Czernicy, przejął dodatkowo obowiązki proboszcza parafii w Dziwiszowie. Uroczystego wprowadzenia proboszcza oraz symbolicznego wręczenia kluczy do świątyni dokonał ks. Dziekan Bogdan Żygadło.